photo

Stolica woj. śląskiego. Weekend 13/14 kwietnia 2019r.

Rajd Przygodowy w środowisku miejskim. 

Plan miasta, GPS, punkty kontrolne i szalone zadania specjalne do wykonania: sprawnościowe i logiczne.

Cztery trasy do wyboru:

13 kwietnia 2019r.

PIESZA -

kilkanaście km pieszo + zadania specjalne,

ROWEROWA -

kilkadziesiąt km + zadania specjalne,

PROFI -

kilkadziesiąt km pieszo, rowerem i kajakiem + zadania specjalne.

14 kwietnia 2019r.

RODZINNA -

dla rodziców z dziećmi + zadania specjalne,

Najbardziej ekstremalna przygoda jaką możesz przeżyć w mieście...

Odważysz się?

ps. opis tras w zakładce „informacje” i dalej „charakterystyka tras”

16-04-2019

Komunikat po startowy :)

1. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Państwu za udział w naszej imprezie. Na naszą skrzynkę mejlową można wysłać wszelkie uwagi, komentarze, propozycje zadań specjalnych na kolejne edycje rajdu :).

2. Zdjęcia z imprezy, ukażą się na naszym Facebooku. Tam tez wrzucamy info o naszych imprezach, imprezach innych organizatorów, generalnie zachęcamy do polubienia nas :).

Nasz Facebook

3. Wyniki. Pod linkami poniżej. Do końca tygodnia czekamy na Państwa komentarze, uwagi. Po tym czasie uznajemy wyniki za oficjalne.

Trasa rodzinna

Trasy: piesza, rowerowa i PROFI


4. Mejling. Pozwolimy sobie wysłać do Państwa trzy, cztery razy w roku mejla informującego o naszych imprezach (mowa o mejlu z którego się Państwo zapisali na zawody). Jeżeli Państwo sobie tego nie życzycie, napiszcie prosimy wiadomość na adres info@rajdmiejskikatowice.pl z treścią „mejling nie”, można też poczekać na pierwszego mejla od nas i również odpisać „nie”. Nie udostępniamy Państwa mejla podmiotom trzecim.

5. Korzystając z okazji, już dziś zapraszamy na kolejne super fajne imprezy :):

Parki i Lasy Katowic
Cykl wiosenno – letnich popołudniowych imprez na orientację. Rozpoczynamy 24 kwietnia (środa) na Dolinie Trzech Stawów. Trasy: rodzinna (bez ograniczeń liczy osób w zespole), OPEN (pary lub solo) i PROFI (start tylko solo).
Informacje, zapisy

photo

I Mistrzostwa Katowic w Biegu Górskim
25 maja br. organizujemy bieg górski w stolicy woj. śląskiego. Hałda na Kostuchnie, to jedno z piękniejszych miejsc do biegania w Katowicach. Gołym okiem widać dobrze Beskidy, masywy Pilska i Babiej Góry, przy użyciu sprzętu można dostrzec Tatry!
Strona zawodów

photo

Incydentalne Marsze na Orientację 2019
Również w weekend 24 – 26 maja, zapraszamy na imprezę spod znaku mapy i kompasu organizowaną przez naszych dobrych znajomych. Tutaj terenem działań będą okolice dzielnicy Murcki.

Wydarzenie na Facebooku, tutaj.Silesia O – Cup
W ostatni weekend czerwca zapraszamy na współorganizowaną przez nasze stowarzyszenie 3 - dniową imprezę na orientację. Cztery biegi, zróżnicowany teren, Bytom, Chorzów i Katowic.
Strona zawodów


Silesia Race 2019 – Węgierska Górka
28 września zapraszamy w Beskidy. Każdy znajdzie coś dla siebie:
- sportowa gra miejska na dystansie 10 – 15 km, kategorie: rodzinna i dorosła,
- trasy piesze: 25 i 50 km,
- trasa rowerowa 50 km,
- rajdy przygodowe OPEN 60 km (start w zespole od 2 do 6 osób) i PROFI 125 km (start w parach).

W ramach wpisowego m.in.: dwa noclegi, losowanie nagród o każdej pełnej godzinie, losowanie dwuosobowej wycieczki do Pragi, Wiednia lub Budapesztu no i przede wszystkim świetna zabawa w jesiennych barwach Beskidów.

Strona imprezy(na ten moment jeszcze z informacjami z zimowej edycji Silesia Race, poprawki zajmą nam jeszcze kilka dni...)


photo

10-04-2019

Ostatni komunikat przed zawodami


1. Od środy pogorszenie pogody. Ubierzcie się Państwo adekwatnie do warunków atmosferycznych. To będzie prawdziwy adventure racing... :)

2. W szkole, poza wodą mineralną dodawaną do ciepłego posiłku, będzie również kawa, herbata dla Państwa. Ale prosimy: zabierzcie swoje kubki ceramiczne, termiczne. Nie chcemy produkować tony plastikowych jednorazówek...

3. W szkole będzie oczywiście depozyt.

4. Tak, jeżeli ktoś nie zdążył się zapisać, to jeszcze można. Prosimy o telefon w tej sprawie (podany poniżej).

5. Kto jeszcze nie czytał zapraszamy do lektury komunikatów technicznych. Wpis z 5 kwietnia.

6. W razie gdyby mieli Państwo pytania, prosimy dzwonić pod nr: 692 683 395 – Marcin. Bardzo prosimy nie pisać tutaj mejli.Do zobaczenia w weekend!

photo

05-04-2019

Kilka wiadomości na dziś:
1. Ponad pół tysiąca osób na listach startowych plus kilka czworonogów :)
2. Przypominamy, że zapisy internetowe przyjmujemy do niedzieli, 7 kwietnia.
3. Komunikaty techniczne poniżej. Zachęcamy do lektury wszystkich członków zespołu:

trasa rodzinna

trasa piesza

trasa rowerowa

trasa profi

31-03-2019

Zapraszamy do galerii kilkunastu zdjęć z projektowania tras. Takie m.in. miejsca odwiedzicie Państwo w weekend 13/14 kwietnia :). Przypominamy, że zapisy na imprezę do 7 kwietnia, dziś mamy już ponad 450 osób na listach startowych :).

photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto

18-03-2019

Kolejny partner naszego rajdu: sklep turystyczny Mountain Warehouse z Katowic. Dla każdego uczestnika imprezy mamy 15 % kupony rabatowe na cały towar, również ten już przeceniony! U nas zniżki się sumują!!! :)
ps. na listach startowych mamy już 350 osób :).

photo

12-03-2019

Praga, Wiedeń czy Budapeszt?
Takie oto pytanie będzie musiała zadać sobie dwójka szczęśliwców, którzy wylosują wycieczkę do jednego z w/w miast:). Fundatorem nagrody jest Biuro Podróży INDEX z Katowic. Dziękujemy!!!! :)

photo

03-03-2019

Przedstawiamy pierwszego partnera naszego rajdu - turystyczną marka Fjord Nansen. Dla każdego uczestnika imprezy mamy 30 % kupon rabatowy na sprzęt typu: namioty, śpiwory, maty samopompujące, kubki termiczne, termosy, plecaki, kurtki membranowe, kurtki ocieplane sztucznym puchem, bielizna termoaktywna i wiele więcej... :). Wszystko to będzie można kupić w sklepie internetowym lub stacjonarnym w Katowicach na Kościuszki 8.

Sprzęt jaki można będzie kupić, można zobaczyć już dziś: www.fjordnansen.pl

photo

11-02-2019

Zaczynamy!
Dzisiaj otwieramy zapisy na IX Miejski Rajd Przygodowy w Katowicach. Tym razem areną naszych zmagań będzie dzielnica Katowic o nazwie Szopienice. Dodamy: dzielnica gdzie jeszcze nigdy nie byliśmy z żadna imprezą, absolutnie Terra Incognita... Zapraszamy do zapisów.

photo

Organizatorzy

---------------------

Partnerzy