photo

Lista startowa

Trasa RODZINNA

L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Piotr, Szymon (10) i Kajtek (8) Kopć KatowiceKopcie
2Anna Kubala, Grzegorz Żyłka, Adam Żyłka (6 lat) Katowice Życia nie marnuj
3Krzysztof Lubina, Anna Kobylińska-Lubina, Jarosław Maladyn, Agnieszka Maladyn i Robert MachejekKatowice/Sosnowiec
4Seweryn, Dominika, Agata (12), Wiktro (11), Tymoteusz (5) Kucharczyk Rybnik Spółka Zła Dundersztyca
5Anita(4), Hania(8), Ewelina i Łukasz Knaś Piekary Śląskie 
6Wojtek Kapustka, Filip Kapustka (5 lat) Żory Kapustki
7Mateusz Mentel, Agata Możanowicz, Bartłomiej Brzeziński, Anna Brzezińska, Wojciech Brzeziński(0), Kasjan Napieraj, Kamil Wójcik, Sebastian Wrona i Artur Podhorski Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, SosnowiecAleja Pijanych Filozofów
8Andrzej Jakubowski, Karina Pietruszka i Liwia Fichtner (8) Katowice, Łaziska GórneKocury 
9Jan Madej (8), Antoni Madej (6), Dorota Madej, Tomasz Madej Sosnowiec Zbóje
10Krzysztof Woś / Anna Woś / Magdalena Woś (8) / Szymon Woś (4) KatowiceDoliniarze.com
11Grzegorz  Gruszka, Małgorzata Gruszka i Michał Gruszka (12lat) Mikołów 4owocki
12Joanna Urych, Adrian Radig, Dorota Stok, Łukasz Kolbiarz, Michał (12), Adam (10), Martyna (9) KatowiceGang wiewiórki
13Marek Hajduk, Karolina Hajduk (10) Bytom Dzikie koty
14Magda Dudek, Kornelia Kwiatek-So?tysik, Wiktor So?tysik, Natalia So?tysik (6) i Grzegorz Dudek (6) ŻoryRight now
15Magdalena Wilczek, Paweł Zieliński, Filip Zieliński (4) i Robert Zieliński (1) beboki
16Agnieszka, Daniel, Karol (4) Strabel Sosnowiec
17Mateusz Stojek, Magdalena Socha-Stojek, Kostek Stojek (11), Olek Stojek (9) Ruda Śląska SRT
18Olga Masłoń, Filip Czechowski, Kacper Dworak, Bartłomiej Pasek, Michał Musialik i Bartłomiej Froncisz MyszkówWyrewolwerowani Rewolwerowcy
19Katarzyna Żelazny,  Igor Żelazny (13), Iwona Kawa, Marcin Kawa (13) Katowice WYREWOLWEROWANE REWOLWEROWCE
20Blanka Tuleja, Adam Tuleja, Ma?gorzata Tuleja (7) i Kajetan Tuleja (5) ChorzówSayonara 
21Sebastian Syma, Franciszek Syma (13), Sylwia Kot Myszków
22Błażej Płoskonka + syn Patryk Płoskonka (6) Katowice
23Agnieszka, Bartek, Helena (9), Wanda (3) Katowice Rozwrzeszczani 
24Ewa, Paweł, Hubert(2010), Alicja (2014) Szkołut, Emilia i Stanisław (2008) Nowak. Imielin PEHAESA
25Janusz Ćwiek/Karolina Ćwiek (12) Ruda Śląska Nic nam się nie chce
26Piotr Siedlecki, Marta Siedlecka, Artur Siedlecki, Ryszard Siedlecki, Karol Siedlecki (16) i Henryk Siedlecki (14) SIEDLECCY TEAM
27Marek Pytel, Martyna Pytel (8) Katowice Leśne włóczęgi

Trasa PIESZA

kolor niebieski - kategoria KK, zielony - kategoria MIX, biały - MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Ewa Kopeć i Katarzyna KopećKatowice
2Justyna Zajączek i Adam Nawrat
3Krzysiek Kalemba i Tomasz Noga
4Anna Madej, Daria Madej (l.15) KatowiceVege Runners
5Małgorzata Marszałek, Paweł Holuszek Olkusz/Katowice Stalowe Pęchorze
6Andrzej Olender i Anna Chupty? Siemianowice Śląskie Siemionki
7Agnieszka Sitek i Małgorzata Treichel Katowice
8Sebastian Hulin i Maciej Bukowiec Katowice / TychyWojciech Yoda Team
9Joanna Michalska-Ćwiek i Justyna Dalecka Ruda Śląska  NO NAME
10Filip Malawski, Kamila Malawska Kraków Velocilamy
11Danka i Maciek Malik KatowiceDEBEŚCIAKI
12Patrycja Janiczek i Damian Witkowski Mikołów
13Maria Dudek i Zofia KiecJaworzno
14Mirka Hanusik i Wojciech Hanusik Katowice Leo Team
15Rafał Sobota i Katarzyna KawkaRuda Śląska 
16Krzysztof Lubina i Anna Kobyli?ska-LubinaKatowice
17Jarosław Maladyn i Agnieszka Maladyn Sosnowiec
18Robert Machejek i Mariusz Ficek Katowice
19Robert Bogdan i Jan BogdanRuda Śląska Zwiadowcy
20Jakub Szczepka i Adrian LasłowskiSosnowiec/Siemianowice Śląskie
21Mateusz Baczyński i Mateusz Piontek Gliwice/Rybnik
22Ewa Ziętek, Marcin Brol Katowice/Sosnowiec
23Katarzyna Grygiel, Piotr Dymek Żarki Letnisko Leśne Ludki Żarki Letnisko
24Marta Serafin- Kidawa, Rafał Kidawa + pies VaderSosnowiec    Rodzinka Vadisia
25Aleksandra Tuleja i Matthias HermannKatowiceGazele, Gucio i Gepard
26Martyna Poniedziałek, Izabela Morawiec Piekary Śląskie Monday team
27Grzegorz Welm , Eryk Welm Częstochowa Welm Team
28Tomek Niksa, Darek Niksa Katowice
29Monika Janota, Anna Niklewicz Kraków Szeryfy
30Dorota Litwa, Karolina Litwa Mysłowice, Katowice Mityczne Wielbłądy
31Szymon Litwa, Małgorzata Litwa Mysłowice O!Błędni
32Sławomir Bratkowski i Olga SkowrońskaMikołów  Bratki
33Anna Skowrońska i Mikołaj SkowrońskiMikołów
34Natalia Skowrońska i Jakub WróbelMikołów
35Magdalena Mac, Maria Sołtysik  ???eciepecie
36Klaudia Kumiega i Alicja DecKraków/MielecEW Discover Team

Trasa ROWEROWA

kolor niebieski - kategoria KK i MIX, biały - MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Alicja Cichosz i Bartłomiej Bromis
2Janusz Pawłowski i Mariusz Wojtasik
3Mateusz Adamski, Borys Kuźmicz Krupski Młyn SLAYER K####
4Bożena Libor i Szymon Przewieslik Zabrze/ Świętochłowice Razem do mety
5Aleksandra i Grzegorz Przewieslik Świętochłowice LopaBikeTeam
6Łukasz Syguła, Barbara Ziemer KatowiceCiućmoki
7Krzysztof Krystek i Wojciech Wybraniec Bytom Fazaniec Trail Team
8Michał i Szymon Mączka Siemianowice Śląskie Mamihlapinatapai Team
9Bogusław Szczepanowski i Ewa Wójcik Katowice, Klaudyn Bakłażany
10Kasia  Zajdel i Wiktoria Zajdel KatowiceOszołomki
11KatowiceOszołomy 

Trasa PROFI

kolor niebieski - kategoria KK, zielony - kategoria MIX, biały - MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Aneta Sadzikowska i Tadeusz Gliszczyński
2Mateusz Cieślicki i Krzysztof Pyta
3Ania Witkowska i Maciej Witkowski Kraków, Bieruń Klub Królika Stefana
4Andrzej Niewiarowski i Marcin Migacz Zabierzów
5Daniel Kancel i Anna CibasChorzów/KatowiceOkiem Wilka
6Mateusz Sobota i Wojciech Sobota Ruda Śląska
7Przemek Zając, Maksym Bednarczyk (10) GliwiceMAKSYMalni
8Maciej Widera i Wojciech Widera Chorzów Bożogrobcy
9Stanisław Ciereszko i Joanna CiereszkoChrzanów
10Artur Moroń/ Jarosław Borgiel Chorzów Piźnięci Dziabnięci
11Ania Wilk i Mariusz SłabońKatowice/ZarzeczeSzprycha i Wentyl

Organizatorzy

---------------------

Partnerzy